שלום לכל ציפורי הלילה,

מה ניש? אתם בסבבה? שמי איזבלה. אני בת שלושים וארבע, וכבר ים בזמן שאני נמנית על אותן נערות ליווי. להיות אחת מלהקת נערות ליווי באזור שלי זה ממש לא מובן מאליו. נערות ליווי באזור שלי חייבות לכבד את עצמן, את המקצוע שלהן, וכמובן את הלקוחות שלהן.

עבר הרבה זמן מאז שהתחלתי עם כל העניין של נערות ליווי, בהתחלה עשיתי עבודת עיסוי, ועשיתי את זה רק כמה חודשים. הייתי צעירה, המקום היה חדש לגמרי וזה היה יום הפתיחה. הגעתי מוקדם ורק בחור אחד הגיע באותו יום, זאת הייתה גם הפעם הראשונה שלו, מה שהקל בהרבה, שנינו היינו די עצבניים אבל זה נראה מנחם אותו. פטפטנו כשקילחתי אותו, היו לו ילדים, אני די בטוחה שגם לו הייתה אישה אבל אולי גרוש, איש צבא לשעבר. הוא היה ממש נחמד. נכנסנו לאחד החדרים והתחלנו בעיסוי.

זה היה שיא הקיץ והתברר שהחלונות נשברו בחדר שהייתי בו ובגלל שרק עכשיו פתחנו – אין מאווררים. זה היה בסדר בהתחלה, קצת חום, אבל ברגע שהתחלנו להיכנס לדברים אחרים, שנינו נהיה כל כך חמים ודביקים. סיימנו ושנינו נטפנו זיעה, זה היה די קודר. למזלנו שנינו מצאנו את זה די מצחיק והתעלמנו מזה.

הוא הלך למקלחת נוספת ואני הסתכלתי במראה, כל איפור העיניים שלי ירד לי לגמרי על הפנים. עבדתי בתור מעסה כמה חודשים בלי לגעת באף איבר מין של בחורים. אני חושבת שהם המשיכו לחזור כי אני יפה ולמעשה נותנת עיסוי הגון. בכל מקרה, אחרי כמה חודשים הבנתי שעבודת נערות ליווי בעצם מכפילה את ההכנסה שלי. אז החלטתי ללכת על זה.

העבודה בתור נערת ליווי הייתה מטורפת. הייתי רעבה לכסף, אז הייתי עובדת שבעה ימים בשבוע, כמעט במשך כל שעות היממה.

הפכתי להיות מאוד פופולרית והבוס שלי אמר לי שהוא מעולם לא ראה נערות ליווי שמרוויחות כסף כמוני. אני צריכה לשמור את הטיפים שלי ולחלק את התעריף השעתי 60/40 עם הבוס …

מאמרים מומלצים